Наші досягнення

Школа має не тільки ті чи інші традиції. У ній панує унікальний культурний, духовний та інтелектуальний простір.

За 30 роки своєї діяльності школа має чималі досягнення:
Педагоги школи у 2017-2018 н. р. працювали над реалізацією науково-методичної проблеми: «Впровадження інноваційних технологій як один з напрямків удосконалення якості навчально-виховного процесу».
Методична робота в школі була центром всього навчально-виховного процесу. Організовано роботу методичної ради, методичних комісій з предметів. Всі вчителі працюють над індивідуальними методичними темами, які обрано залежно від рівня педагогічної майстерності, інтересів учителів.
Проведені всі заплановані засідання методичної ради, методичних комісій, ради школи, педагогічної ради школи, на яких обговорено і прийнято рішення з відповідних тем.
Проводились моніторингові дослідження рівня навчальних досягнень учнів з різних предметів. Порівняльний аналіз за 5 останніх років дозволяє визначити шляхи вдосконалення навчально-виховного процесу. Досліджувалась участь учнів в різних конкурсах, олімпіадах; простежено результативність відповідно до рівня педагогічної майстерності вчителя.
Педагогічний колектив спрямовував свою діяльність на забезпечення належного рівня знань, умінь і навичок учнів, дбав про зростання якісного показника навчання. В школі продовжували функціонувати класи різних профілів: хіміко-технологічний профіль(11-А), української філології профіль (11-Б), клас з поглибленим вивченням хімії (8-Б), клас з поглибленим вивченням української мови і літератури (8-А).
Серед найвагоміших результатів слід відзначити, що учні школи зайняли 39 призових місць у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, серед яких перших місць – 14, других – 14, третіх – 11 (вчителі: Дашок О.М., Стефанишин Т.З., Вільчинська Л.Я., Злепко С,П., Головень О.Я., Садовська Т.Я., Стефанишин Г.Й., Ничка О.Б., Злепко Л.Б., Вовк О.М., Рибачук Л.К., Зубик С.В., Стецюк Н.А., Гнатусько В.М., Лазар Н.М., ФІлінчук Н.І.).

Учні школи здобули 4 призових місця в обласному етапі олімпіад:
• Ланюш Каміла – учениця 9-А класу здобула ІІI місце з ІКТ (вч. Вовк О.М.);
• Чорній Владислав - учень 9-А класу здобув ІІІ місце з трудового навчання (вч. Зубик С.В.);
• Король Юлія - учениця 9-Б класу здобула ІІ місце з фізики (вч. Ничка О.Б.);
• Юхим Ірина – учениця 8-А класу здобула ІІІ місце з хімії (вч. Садовська Т.Я.).
Переможці обласного етапу Всеукраїнських предметних олімпіад, та матеріальне заохочення вчителям, які підготували у 2017/2018 навчальному році даних учнів отримають щомісячні стипендії протягом року від Чортківського міського голови.
У ІІ етапі ХVІІI Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика учні школи зайняли 4 призових місця
У VІІI Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка учнями школи зайнято 4 призових місць.
У 2016-2017 н.р. закінчили школу з похвальним листом “За високі досягнення у навчанні” 101 учень, 4 учні отримали свідоцтва з відзнакою про базову загальну середню освіту, 3 учні – претенденти на отримання золотої медалі, 1 учень - срібної.
У різноманітних конкурсах, які проводилися протягом року, учні школи продемонстрували якісну участь і посіли почесні призові місця.
63 учні брали участь у Міжнародному математичному конкурсі “Кенгуру”, у конкурсі з інформатики «Бобер» – 9 учнів, у конкурсі з англійської мови «Грінвіч» – 36 учнів (учні отримали 2 золотих, 1 срібну та 2 бронзових сертифікати, цікаві подарунки та сертифікати учасника конкурсу), у Всеукраїнській грі з англійської мови «Пазл» взяли участь 18 учнів, у Міжнародній природничій грі «Геліантус» - 35 учнів, «Колосок» - 55 учнів. Учні 10 класу взяли участь в обласному конкурсі творів на англійській мові «Вивчай англійську мову - пізнавай Світ».
Учні школи досягли успіхів у природничо-екологічній акції «Парад квітів біля школи» (вч. Вільчинська Л.Я.), де стали переможцями обласного етапу та нагороджені відповідною грамотою; у Всеукраїнському конкурсі «Земля – наш спільний дім» ( конкурс агітбригад), де зайняли ІІ призове місце у ІІ етапі даного конкурсу (вч. Вільчинська Л.Я.).
За підсумками міського етапу дитячо-юнацької, військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») учні зайняли відповідно І та ІІІ місце (вч. Вишнівський М.І.) та братимуть участь в обласному етапі змагань.
Вчителі Черемшинська Л.Б., Бурак О.Б., Мальчик О.Т. подали матеріали до друку на Всеукраїнський конкурс «Панорама творчих уроків – 2017».
Вчителі школи брали участь у Всеукраїнському конкурсі «Вчитель року – 2017»: Черемшинська Л.Б. (І місце в міському етапі), Вовк О.М. (ІІ місце в міському етапі), Радко О.Ю. (ІІ місце в міському етапі). Черемшинська Л.Б. брала участь в обласному етапі конкурсу та нагороджена грамотою «Вчитель року-2017», як учасник даного конкурсу.

Стенд із грамотами