Боченкова Галина Пилипівна

Вчитель математики. Навчалась у Чернівецькому державному університеті ордена Трудового червоного прапора, який у 1979 році закінчила. За професією: вчитель математики та фізики.
Презентація Мій професійний шлях розвитку
Документ Опис досвіду
Публікація Публікація

Бурак Оксана Борисівна

Вчитель підготовчих класів. Навчалась у Чортківському педагогічному училищі, яке закінчила у 1987 році. Також навчалась у Тернопільському державному педагогічному інституті.

Вовк Олег Михайлович

Вчитель інформатики. Закінчив Тернопільський національний педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка у 2009 році, за спеціальністю: вчитель математики та інформатики.
Презентація Врахування вікових особливостей при вивченні мов програмування
Виховний захід КВН "Весела інформатика
Конспект уроку "Lazarus.Оператор розгалуження"
Практична робота Exel.Автоматизація математичних обчислень.

Геравс Юлїя Богданівна

Вчитель початкових класів.

Грещук Любов Іванівна

Вчитель початкових класів. Навчалась у Чортківському педучилещі який закінчила у 1986 році за професією вчиталь початкових класів, а також навчалась у Чернівецькому державному університеті за професією вчитель географії який закінчила у 1994 році.
Блог Грещук Л.І.

Заболотна Світлана Василівна

Вчитель початкових класів. Навчалась у Чортківському педагогічному училищі, який закінчила у 1983 році. Також навчалась у Чернівецькому державному університеті ім. Ю.Федьковича.
Блог Грещук Л.І.

Кучерук Олександра Богданівна

Вчитель початкових класів. Закінчила Тернопільський державний педагогічний університет в 1986 році, за спеціальністю: початкових класів.
Блог Кучерук О.Б.

Кноль Марія Євгенівна

Вчитель історії. Закінчила Кам’янець-Подільський державний педагогічний інститут ім. В.Затонського в 1992 році.
Глобальні проблеми.pptКноль М.Є.
Екологічне право.pptКноль М.Є.
З досвіду роботи М Кноль.pptКноль М.Є.
Кирило Мефодієвське братство.pptКноль М.Є.
Місто Рим і його мешканці.pptКноль М.Є.
Сценарій про кримінальну відповідальність.docКноль М.Є.
Тема уроку Громадянство України.docКноль М.Є.

Лотоцька Ганна Іванівна

Вчитель Англійської мови. Закінчила Чортківське педагогічне училище в 2001 році а також закінчила Тернопільський національний університет в 2005 році, за спеціальністю: вчитель початкових класів, іноземної мови.
Блог Лотоцька Г.І.

Садовська Тетяна Ярославівна

Вчитель хімії та біології. Закінчила Мелітопольський державний педагогічний інститут в 1994 році, за спеціальністю: спеціаліст, вчитель хімії та біології.
Блог Садовська Т. Я.

Сібрак Оксана Тарасівна

Вчитель початкових класів. Закінчила Прикарпатський університет в 1999 році, за спеціальністю: вчитель початкових класів.
Блог Сібрак О.Т.
бібліотечний блог Сібрак О.Т.

Соколовська Тетяна Ігорівна

Вчитель фізичної культури. Закінчила Чортківське педагогічне училище в 1995 році, та Тернопільський національний педагогічний університет який закінчила в 2004 році, а також навчалася в Тернопільському державному педагогічному університеті який закінчила в 2006 році, за спеціальністю: вчитель фізичної культури.
Баскетбол і його елементи.ppt Соколовська Т.І.
Конспект уроку з фізкультури для 7 класу.doc Соколовська Т.І.

Черемшинська Ірина Ярославівна

Вчитель початкових класів. Закінчила Чортківське педагогічне училище в 1988 році. Та Тернопільський державний педагогічний інститут в 1994 році. За професією: вчитель початкових класів.
Конспект уроку Черемшинська І.Я.

Черемшинська Любомира Богданівна

Вчитель початкових класів. Закінчила Кам'янець-Подільський державний педагогічний інститут в 1990 році, за спеціальністю: вчитель початкових класів.
Блог Черемшинська Л.Б.