Історія
У 1987-1988 н.р. у мікрорайоні Кадуб на вул. Володимира Великого, 4Б м. Чорткова була відкрита нова школа на 1668 учнів. Кошторисна вартість будови – понад два мільйони карбованців.
Першим директором школи було призначено Гречина Богдана Петровича, заступниками директора школи: з навчально-виховної роботи – Злепко Світлану Петрівну, Гевко Ірину Михайлівну та з виховної роботи Данилко Людмилу Анатоліївну. Педагогічний колектив школи налічував 105 вчителів.
З 2003 року по даний час посаду директора школи обіймає Маньовська Марія Григорівна – вчитель вищої категорії, вчитель-методист, відмінник освіти України.
З 1991 року по даний час заступником директора школи з навчально-виховної роботи в школі працює Колодій Галина Миколаївна – вчитель вищої категорії, старший вчитель.
З 2004 року по даний час заступником директора школи з навчально-виховної роботи в школі працює Стефанишин Ганна Йосипівна – вчитель вищої категорії, старший вчитель.
З 1998 року по даний час заступником директора школи з виховної роботи в школі працює Ябчанка Марія Михайлівна – вчитель вищої категорії, старший вчитель.