логотип

Зайти на сайт Чортківської ЗОШ I-III №5

Будь ласка, введіть
Ваш логін та пароль

логін

пароль

 

РеєстраціяЗареєструватися

Інформація про Ваш компютер

CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)

Ваш IP адрес: 34.204.189.171

Адміністрація школи

Адміністрація школи
Зліва направо:заступник директора школи з навчально-виховної роботи - Колодій Галина Миколаївна, директор школи - Маньовська Марія Григорівна, заступник директора школи з навчально-виховної роботи - Стефанишин Ганна Йосипівна, заступник директора школи з виховної роботи - Ябчанка Марія Михайлівна

Маньовська Марія Григорівна

Маньовська Марія Григорівна Закінчила Чернівецький ордена Трудового червоного прапора державний університет у 1978 році, за професією: філолог, викладач української мови та літератури. З 2003 року по даний час обіймає посаду директора школи . Вчитель вищої категорії, старший вчитель, вчитель-методист, відмінник освіти України.

Стефанишин Ганна Йосипівна

Стефанишин Ганна Йосипівна Закінчила Дрогобицький державний педагогічний інститут ім. І.Франка в 1977 році, за спеціальністю: вчитель фізики та математики. З 2004 року по даний час є заступником директора школи з навчально-виховної роботи в школі. Вчитель вищої категорії, старший вчитель.

Колодій Галина Миколаївна

Колодій Галина Миколаївна З 1991 року по даний час заступником директора школи з навчально-виховної роботи в школі працює Колодій Галина Миколаївна – вчитель вищої категорії, старший вчитель.

Ябчанка Марія Михайлівна

Ябчанка Марія Михайлівна Закінчила Чернівецький державний університет в 1989 році, за спеціальністю: філолог, вчитель української мови та літератури. З 1998 року по даний час заступником директора школи з виховної роботи. Вчитель вищої категорії, старший вчитель.