логотип

Зайти на сайт Чортківської ЗОШ I-III №5

Будь ласка, введіть
Ваш логін та пароль

логін

пароль

 

РеєстраціяЗареєструватися

Інформація про Ваш компютер

CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)

Ваш IP адрес: 34.204.189.171

Історія створення

2010 рік... Все почалось із слів "а чому б і ні". Чому б не створити сайт нашої школи. І буквально за чотири дні головна сторінка була готова. Але великі маси інформації та не великий досвід підштовхнули нас задуматись над тим, щоб взяти третього програміста, і ним став Кавчук Ярослав, який має досвід роботи з гіпертекстом HTML, XHTML та створення і розміщення серверів. Ось так сформувалась наша команда творців сайту Чортківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5. І надалі все було вирішено Андрій і Славік займались пошуком і розміщенням інформації на сайті та web дизайном, а Олег Михайлович проводив роботу із реєстрацією користувачів та чатом. Ось так із важким трудом та довгими годинами роботи із кодами HTML та Java створювався цей сайт...

Команда розробників сайту:

Адміністратор сайту Вовк Олег Михайлович

Вовк Олег Михайлович

Досвідчений програміст у команді. Який творить дива у такій мові програмування як java. Ця людина практично втілювала проект у життя, адже основа сайту була написана саме ним.

Генеральний Модератор сайту Бойко Андрій

Бойко Андрій

Працює у мові програмування Visual Basic, Delphi та C++. Займався збором та розміщенням інформації на сайті, та написанням додаткових функцій сайту. Був членом МАН по секції інформатики 2011 року.

Генеральний Модератор сайту Кавчук ЯрославЗаймався створенням та розміщенням web і і-нет серверів, також написанням додаткових фунцій сайту, пошуком і розміщенням інформації різного роду. Працює у мові каскадних таблиць стилей CSS та мові розмітки гіпертексту HTML, XHTML і web-дизайна . Має великий досвід у роботі з локальними та інтернет мережах, а також створення та розміщення серверів, сайтів, також займався локальними питаннями та настройкою сервера.

Технічна розробка сайту

Сайт написано з використанням мови програмування JAVA, мови гіпертекстової розмітки HTML, каскадних таблиць стилей CSS.

Для інтерактивної взаємодії з користувачами сайту, тобто реєстрації, анкетування, чату використано сервер Tomcat6.

Для збереження даних про користувачів використано базу даних MySql5.

HTML посібник скачати посібник